براي موفقيت در فروش، ناچار نيستيد طبق قوانين بازي کنيد، ولي بايد از قوانين پيروي کنيد و آنها را به‌کار بنديد

کتاب

بديهي است هرفروشنده‌اي در جست‌و‌جوي راه‌هايي براي افزايش فروش خود است. وقتي فروشي را از دست مي‌دهيد، به فکر مي‌رويد، زيرا يقين داريد بايد موفق مي‌شديد، ولي چيز نادرستي اتفاق افتاده است. شايد باخت خود را زير سر قيمت، رقابت و عوامل ديگر بدانيد، اما واقعيت اين است که شما باخته‌ايد، زيرا يکي از قوانين فروش را ناديده گرفته و زير پا گذاشته‌ايد.خوشبختانه براي افزايش فروش شما بيش از«يک روش» وجود ندارد.
اگر قوانين را بياموزيد و سخت تلاش کنيد تا در اجراي قوانين به مهارت دست يابيد، در‌اين‌صورت فروش برايتان ساده‌تر و سريع‌تر خواهد شد و از پاداش آن بهره‌مند مي‌شويد. کتاب اسرار فروش جفري گيتومر از قوانين فروش مي‌گويد. کتاب حاضر و در‌واقع، آخرين کتاب گيتومر بعد از کتاب‌هاي موفق کيمياي فروش و گنجينه فروش و اعتماد به ارائه ۵/۲۱راهکار شکست ناپذير فروش مي‌پردازد که نتيجه آموزش‌ها، تجربه‌ها، شکست‌ها و موفقيت‌هاي به‌دست آمده در طول چهل سال زندگي کاري گيتومر است. اين راهکارها توجه به نياز مشتري، دقت کافي در کالاي قابل ارائه، ارزش‌افزوده هر کالا، اهميت ارتباط في‌مابين با مشتري‌ها، نحوه برقراري ارتباط و اهميت جايگاه‌سازي فروشنده را در ارتباط با مشتريان شرح مي‌دهد. اسرار فروش درباره قدم‌هاي به اثبات رسيده‌اي است که بايد برداريد تا به فروشي آسان‌تر، سريع‌تر و بيشتر دست يابيد.
اکنون و براي هميشه!
اسرار فروش، نوشته جفر گيتومر، ترجمه منيژه شيخ جوادي‌ (بهزاد)، چاپ نخست، ۲۵۷صفحه رقعي، قيمت۲۵۰۰۰تومان در بهار ۱۳۹۷از سوي انتشارات سيته به چاپ رسيده است.

هنگام شروع کار آژانس‌هاي تبليغاتي، دو ديدگاه مختلف از سوي استراتژيست‌هاي حوزه تبليغات ارائه گشت و توسعه يافت.
به عقيده گروهي، آگهي‌ها بايد فروشنده باشند و به عقيده گروهي ديگر، آگهي‌ها بايد خلاق باشند. از پايه‌گذاران ديدگاه اول مي‌توان به ديويد آگيلوي و راسر ريوز اشاره کرد. تبليغات خلاق را ويليام برن باخ باب کرد و توسط وي گسترش يافت. به‌طوري که درحال‌حاضر بيشتر نويسندگان مطرح آگهي‌هاي تبليغاتي در دنيا پيرو اين ديدگاه هستند.
لوک سوليوان، مولف کتاب کاربردي تبليغات خلاق، از طرفداران و پيروان ويليام برن باخ است. علت اصلي منحصر‌به‌فرد بودن کتاب حاضر تفاوت نگرش مولف آن با ديگر مولفان کتاب‌هاي تبليغاتي است. سوليوان، افزودن بر اندوخته پربار دانش نظري خود در‌زمينه تبليغات و روانشناسي، طراح آگهي‌هاي تبليغاتي است که تا‌کنون دوبار لقب بهترين مولف آمريکا و بيست بار جايزه وان شو را برايش به ارمغان آورده‌اند.
ميان کتاب‌هاي آموزشي تبليغات خلاق، کتاب سوليوان مفيدترين‌شان است. اين کتاب براي کساني که مي‌خواهند با شکستن هنجار‌هاي عادي در آگهي تبليغاتي دست به خلق کاري قوي، موثر و نو بزنند، کتابي بسيار آموزنده است. ويراست جديد کتاب همراه با دو فصل افزوده و مثال‌هاي جديد پيش رو شماست. بخوانيد و لذت ببريد.

تبليغات خلاق، نوشته لوک سوليوان با ترجمه فرزاد مقدم،چاپ پنجم، ۲۱۲صفحه رقعي، قيمت ۱۸۰۰۰تومان در بهار ۱۳۹۷ از سوي انتشارات سيته به چاپ رسيده است.

ارسال نظرات

پیامتان راوارد نمایدد
لطفا نامتان را اینجا وارد نمایید