برتلزمان در آلمان، آبونه هایدلبرگ می‌شود

گروه چاپی برتلزمان Bertelsmann Printing Group)) که به اختصار BPG نامیده می‌شود، به تازگی قراردادی با شرکت هایدلبرگ بسته تا براساس آن ماشین چاپ و تجهیزات هایدلبرگ در این چاپخانه نصب شود و به‌ازای مقدار کارهای چاپی، مبلغی را به هایدلبرگ بپردازد. .

شرکت برتلزمان از این خدمات برای دو سایت بزرگ چاپی خود که Mohn Media و Vogel Druck نام دارند، استفاده می‌کند. نیکلاس داریجتچوک مدیر ارشد عملیاتی BPG می‌گوید: «هدف افزایش تولید طی پنج سال آینده است و با استفاده از این قرارداد می‌توانیم کارایی تجهیزات خودمان را بهینه کنیم. قرارداد اشتراک همراه با همکاری عملی ما با هایدلبرگ، عاملی کلیدی برای دستیابی به این هدف است. این قرارداد به ما اطمینان می‌دهد که برای پنج سال آینده هایدلبرگ مسئول افزایش کارایی و تحویل به موقع موادمصرفی به ما است. این قرارداد حاصل ساعت‌ها مذاکره و تبادل نظر و مذاکرات فشرده است. برای رسیدن به این توافق‌نامه تمام داده‌ها، آمار و ارقام و ساختار سفارشات برای چاپ افست ورقی از دو سایت چاپی ما به طور سیستماتیک جمع‌آوری شد و به صورت حرفه‌ای مورد تجزیه و تحلیل و ارزیابی قرار گرفت. این همکاری باعث شد تا هر دو طرف درک مشترکی از میزان افزایش کارایی و مجموعه کارهایی که باید چاپ شود، پیدا کنند.

در حال حاضر بسیاری از شرکت‌های چاپی از تجهیزات خود بهترین و بیشترین استفاده را نمی‌کنند و هایدلبرگ ادعا می‌کند با به‌کارگیری سیستم اشتراک هایدلبرگ، آن‌ها می‌توانند به خوبی از زمان خواب ماشین کاسته و از زمان استفاده بهینه کنند. در عین حال کارایی دستگاه‌های موجود و نو چاپخانه را افزایش دهند.

براساس این قرارداد هایدلبرگ کلیه کارمندان چاپخانه‌های برتلزمان را آموزش داده و خدمات ۲۴ ساعته به این شرکت ارایه می‌کند. یک انبار نیز برای موادمصرفی و قطعات برپا کرده و هایدلبرگ عهده‌دار مدیریت انبار و انبارگردانی آن خواهد بود.
از سوی دیگر یک ماشین اسپیدمستر XL 106 با اتوماسیون بالا جایگزین دو ماشین قدیمی‌تر که ساخت سازنده رقیب هایدلبرگ هستند خواهد شد. بهار آینده نیز یک ماشین اسپیدمستر XL 106 ده‌رنگ با لاک در چاپخانه Mohn Media نصب خواهد شد. یک ماشین مشابه ۹ رنگ نیز در چاپخانه Vogel Druck نصب خواهد شد.
سیستم گردش کار هایدلبرگ Prinect Production Manager و سیستم Heidelberg Assistant که به واسطه آن می‌توان کلیه اطلاعات کار چاپی را جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل کرد، نیز در چاپخانه به کار گرفته خواهد شد.

گروه چاپی برتلزمان از ۲۰ شرکت مستقل در آلمان، اتریش، سوئیس، بریتانیا و آمریکا تشکیل شده است. این شرکت ۸ هزار کارمند و متخصص دارد. علاوه بر خدمات چاپی، برتلزمان در زمینه بازاریابی چند کاناله و مدیریت جامع کمپین‌های تبلیغاتی به شرکت‌های مختلف خدمات ارایه می‌کند.

ارسال نظرات

پیامتان راوارد نمایدد
لطفا نامتان را اینجا وارد نمایید