برگزاري هشتمين همايش تجليل از فعالان صنعت چاپ استان اصفهان

همایش

هشتمين همايش تجليل از فعالان صنعت چاپ استان اصفهان با حضور سيد هادي حسيني معاون حقوقي، امور مجلس و استان‌هاي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شد.
بر اساس گزارشي از روابط عمومي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمين حبيب رضا ارزاني در هشتمين همايش تجليل از فعالان صنعت چاپ استان اصفهان گفت: اصفهان از ديرباز جايگاه ارزشمندي را در هنر، تمدن، فرهنگ و صنعت به ويژه صنعت چاپ داشته است و فضاي رشد و توسعه در اين استان همواره در کشور ممتاز بوده است.
مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان با بيان اينکه در اصفهان بيش از ۵۰۰ چاپخانه فعاليت دارند که بالغ بر ۴ هزار نفر به صورت مستقيم در آن فعاليت مي‌کنند، تصريح کرد: اصل ۴۴ قانون اساسي، اصل را بر واگذاري امور به بخش خصوصي قرار داده بنابراين دولت در تلاش است تصدي‌گري را کنار گذاشته و در پي تسهيل امور و برطرف نمودن موانع کسب و کار فعاليت نمايد. در ادامه اين همايش از خانواده شهداي صنعت چاپ و نيز جمعي از پيشکسوتان و فعالان صنعت چاپ استان اصفهان تجليل صورت گرفت.
خاطر نشان مي‌شود، هشتمين همايش تجليل از فعالان صنعت چاپ استان اصفهان باحضور سيد هادي حسيني معاون حقوقي، امور مجلس و استان‌هاي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، علي اکبر ابراهيمي معاون اداره کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، پرويز طاهري سرپرست معاونت فرهنگي هنري، رضا مهندسي رئيس اداره فرهنگي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان، رئيس و اعضاي اتحاديه چاپخانه‌ها و ليتوگرافي‌هاي استان و فعالان صنعت چاپ استان اصفهان در سالن همايش‌هاي اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي استان برگزار شد.

ارسال نظرات

پیامتان راوارد نمایدد
لطفا نامتان را اینجا وارد نمایید