شرکت APP راه‌حل بسته‌بندی دوستدار محیط‌زیست برای خاورمیانه و آفریقا ارائه می‌کند

0
890

شرکت APP راه‌حل بسته‌بندی دوستدار محیط‌زیست برای خاورمیانه و آفریقا ارائه می‌کند
ساندیپ راینا و لچوی آچانا


شرکت APP از بزرگترین سازندگان کاغذ در جهان که مرکز آن در شهر جاکارتا است می‌گوید که بازار خاورمیانه و آفریقا (MEA) یکی از منطق جغرافیایی با رشد بسیار بالا است. با رشد سالانه ۴ درصد در حال حاضرتقاضا برای راه‌حل‌های بسته‌بندی دوستدار محیط‌زیست و زیست‌تخریب‌پذیر افزایش قابل توجهی در این منطقه جغرافیایی و در سراسر جهان پیدا کرده است.
تقاضا برای تولیدات کاغذی دوستدار محیط‌زیست در خاورمیانه و آفریقا پس از بحران کرونا رشدی تصاعدی داشته است، به‌ویژه برای بسته‌بندی غذایی و دیگر بازارها از جمله کترینگ، مواد آرایشی بهداشتی و دارو. در حال حاضر ارزش این بازار بر اساس گزارش پژوهشی Mordor Intelligence به ۷۲/۲۷ میلیارد دلار رسیده است. نیروی محرکه این تقاضا نیز رشد انفجاری e-commerce به‌ویژه در عربستان سعودی و کشور امارات است.
ساندیپ راینا مدیر صادرات شرکت APP برای خاورمیانه و آفریقا می‌گوید: “خاورمیانه ۱۵ درصد از کل فروش تولیدات کاغذی ما را به خود اختصاص داده است. انتظار می‌رود این رشد در سال‌های آینده نیز افزایش قابل‌توجهی داشته باشد.”
شرکت APP شبکه فروش فعال در کل خاورمیانه را در اختیار دارد و مرکز عملیاتی APP در خاورمیانه در کشور امارات است. لچوی آچانا از مدیران APP در خاورمیانه می‌گوید APP مجموعه کاغذهای زیست‌تخریب‌پذیر Foopak Bio Natura برای برندهای FMCG، بسته‌بندی مواد غذایی و مود مصرفی خانگی به بازار عرضه کرده است. به گفته آچانا کاغذ جدید می‌تواند یک گزینه دوستدار محیط‌زیست برای بسته‌بندی پلاستیکی باشد.

ارسال نظرات

پیامتان راوارد نمایدد
لطفا نامتان را اینجا وارد نمایید