چاپخانه امنيتي ايران ميان برترين‌هاي جهان

چاپخانه امنيتي ايران ميان برترين‌هاي جهان

يک چاپخانه ايراني در زمينه چاپ امنيتي توانست به عنوان برترين توليدکننده اين حوزه در سال ۲۰۱۶ برگزيده شود.

به گزارش خبرگزاري تسنيم، يک چاپخانه ايراني به عنوان يکي از برترين توليدکننده از سوي فدراسيون جهاني چاپ امنيتي برگزيده شده است.

در پايان هرسال ميلادي برترين‌هاي صنايع، ورزش و… از سوي نهادهاي مربوط انتخاب مي‌شوند، در بخش چاپ امنيتي فدراسيون جهاني به نام IHMA امسال يک توليدکننده ايراني را در بين برترين‌هاي جهان معرفي کرده است.

خانه چاپ چکاوک با نام تجاري آذر هولوگرام از شرکت‌هاي دانش‌بنيان در عرصه چاپ امنيتي است که يکي از بزرگ‌ترين افتخارهاي جهاني را براي صنعت چاپ کشور کسب کرد.

آذرهولوگرام توليدکننده ليبل‌هاي امنيتي امسال به عنوان يکي از برترين توليدکنندگان از سوي فدراسيون جهاني چاپ امنيتي برگزيده شده؛ اين جايزه به نوعي اسکار چاپ امنيتي در جهان محسوب مي‌شود که براي اولين بار اين توليدکننده ايراني موفق به کسب آن شده است.

خانه چاپ چکاوک توليدکننده ايراني دانش‌بنيان چاپ امنيتي، امسال در دروپا نيز به‌عنوان تنها توليدکننده کشورمان حضور داشت و بسيار مورد استقبال بازديدکنندگان جهاني صنعت چاپ جهان قرار گرفت.

آذر هولوگرام براي توليد ليبل مستر با سيستم ماتريس تصوير براي تنظيم رنگ‌ها به منظور مشاهده در بهترين و کاربردي‌ترين زواياي مختلف توليد شده و سپس با يووي پوشش شده است، برگزيده شد.

ارسال نظرات

پیامتان راوارد نمایدد
لطفا نامتان را اینجا وارد نمایید