گزارشمصاحبه

نصب دستگاه‌های جدید برای لیبل شرینک و IML

خیرالله محبوبی مدیر عامل کامل برچسب روزهای پرکاری را در نمایشگاه گذراند، که به قول خودش عمدتاً به ملاقات و مذاکره با مشتریان چاپخانه گذشته است. مشتریانی که بعضی از آن‌ها از شهرستان‌ها می‌آمدند و به جز ایام نمایشگاه، فرصت دیدار آن‌ها فراهم نمی‌شود.
محبوبی یکی از چهره‌های قدیمی و پیشکسوت چاپ لیبل در ایران است و تأکید می‌کند که تنها سابقه کافی نیست و باید متناسب با پیشرفت فناوری و تقاضای بازار، ماشین‌آلات، تجهیزات، روش‌های کار و کنترل کیفیت نیز به روز شوند، به موازات این تغییرات آموزش پرسنل نیز باید طبق برنامه‌ریزی اجرا شود تا بهره‌برداری مطلوب از سرمایه‌گذاری برای توسعه و نوسازی چاپخانه تضمین شود. کامل برچسب همه این کارها را می کند.
با این توصیف از او می‌خواهیم که درباره طرح‌های توسعه و ماشین‌آلات جدیدی که قرار است در کامل برچسب نصب شوند برای ما سخن بگوید.
«بخشی از صحبت‌های ما با مشتریان ، درباره امکاناتی بود که قرار است به زودی در کامل برچسب ایجاد شود. ما تا قبل از پایان سال، دستگاه‌های جدید لیبل شرینک و لیبل IML را راه‌اندازی می‌کنیم و انشا‌الله به زودی سفارش‌های جدید را برای این محصولات خواهیم پذیرفت. ماشین چاپ رول کم‌عرض فلکسو UV به این منظور راه‌اندازی خواهد شد. وی اظهار امیداوری می‌کند که از نظر تأمین فیلم و مرکب UV مشکلی نداشته باشند. او علیرغم وضعیت نامناسب اقتصادی و تجاری کشور، با خوشبینی و انتظار راه افتادن چرخ اقتصاد به سال آینده می‌نگرد. محبوبی میگوید با اختصاص بخشی از فضای انبار به فضای تولید، محل لازم برای نصب این ماشین‌آلات جدید تأمین شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن