اخبار شرکت‌ها

0
28

نسل جدید ماشین جوهر افشان فوجی فیلم به بازار آمد

فوجی فیلم به تازگی سومین نسل از ماشین‌های جوهرافشان J Press را با نام 7505 عرضه کرده است. این ماشین جوهرافشان از نوع یووی است.
نسل اول این ماشین در دروپا 2008 عرضه شد. این ماشین که با همکاری هایدلبرگ ساخته شده است با سیستم خشک بهینه و ابعاد جمع و جورتر در مقایسه با مدل‌های قبلی، ارایه شده است. فوجی فیلم ادعا می‌کنند این ماشین در مقایسه با مدل‌های قبلی 23 درصد انرژی کمتری مصرف می‌کند.

واحد فلکسو کداک در قالب یک شرکت جدید احیا می‌شود

واحد تولیدات فلکسو کداک در قالب یک شرکت جدید احیا می‌شود
واحد تولیدات فلکسو گرافی کداک که در سال 2018 به شرکت سرمایه‌گذاری انگلیسی Montagu Private Equity به قیمت 340 میلیون دلار فروخته شد، اکنون با ساختار و نام جدید فعالیت خود را آغاز می‌کند. کلیشه‌های فلکسو کداک از جمله تولیدات این شرکت است. نام شرکت جدید Miraclon است. این شرکت 300 کارمند و 6 شعبه در شهرهای، بروکسل بلژیک، روچستر آمریکا، ونکوور کانادا، فلسطین اشغالی، گوادالاخارا مکزیک و سنگاپور دارد.

شرکت PH به بازار چاپ پارچه می‌آید

شرکت HP به تازگی مجموعه‌ای از چاپگرهای فرمت عریضی برای بازار چاپ پارچه ارایه کرده است نام مجموعه جدید HP STITCH (کوک خیاطی) است. این مجموعه چاپگر در سه مدل مختلف با نام‌های HP STITCH S306 با عرض 64 اینچ، HP STITCH S500 با عرض 64 اینچ و HP STITCH با عرض 126 اینچ عرضه می‌شوند. سیستم چاپ این چاپگر جوهرافشان تصعیدی
(Dye Sublimation) است.

ارسال نظرات

پیامتان راوارد نمایدد
لطفا نامتان را اینجا وارد نمایید