ضرورت‌هاي توسعه کارتن‌سازي

ضرورت‌هاي توسعه کارتن‌سازي

همايش کارتن‌اينفو با همکاري شرکت‌هايReed Exibition و Sino Corrugated برگزار شد. در اين گردهمايي که با حضور جمع کثيري از مديران صنعت کارتن‌سازي کشور برگزار شد، ابتدا حميدرضا شبانيان مدير کارتن اينفو به حضار خوشامد گفت سپس مديران شرکت‌هاي کالاچاپ، Ding long، گرينفيلد و همچنين عليقلي اعظمي رئيس انجمن ورق و کارتن، با محوريت صنعت کارتن‌سازي در ايران و جهان به ايراد سخن پرداختند.
در متن اظهارات عنوان شده اين مراسم، با تکيه بر ضرورت رقابت‌پذيري در صنعت کارتن، انعطاف‌پذيري مديران به‌عنوان يکي از عوامل اصلي ترقي اين صنعت مطرح شد.
در ادامه همايش پس از بيان نکاتي فني پيرامون توليد محصولي ايده‌آل و ضرورت ترزيق آن به بدنه صنعت بسته‌بندي کشور ، به مسائل مديريتي مورد نياز مديران اين صنعت هم پرداخته شد و در اين رهگذر بر مولفه‌هايي چون ارتقاي کيفيت محصول، راه‌هاي کاهش هزينه توليد و احترام به خواسته‌هاي مشتري به‌عنوان ضرورت‌هاي حرکت در مسير توسعه بازار داخلي کارتن‌سازي، تمرکز شد.
مدير کارتن‌اينفو در گفت‌و‌گو با خبرنگار «صنعت چاپ»، هدف از برگزاري اين گردهمايي را ميثاقي دوباره بين مديران صنعت کارتن‌سازي کشور عنوان کرد و آن را در راستاي هم‌دلي و همکاري اين مديران براي توسعه توليد داخلي کشور و افزايش صادرات اثربخش برشمرد. به گفته شبانيان برگزاري همايش‌هايي که بر لزوم افزايش سطح کيفي توليد داخلي و ضرورت‌هاي توسعه آن تاکيد دارد، در رهنموني صنايع کشور به‌سوي توليد ايده‌ال موثر است و در متن آن مي‌توان راه‌هاي برون‌رفت از مشکلات پيش‌رو را يافت و در راستاي رفع آنها اقداماتي مقتضي انجام داد

ارسال نظرات

پیامتان راوارد نمایدد
لطفا نامتان را اینجا وارد نمایید