منتخبین پاسخ بدهند!

0
29

انتخابات هیأت مدیره اتحادیه چاپخانه‌داران تهران،‌ یکی از پرشورترین دوره‌های خود را در 16 تیرماه 1398 رقم زد. تبلیغات انتخاباتی و تلاش نامزدها برای جلب آرا و فعالیت پیگیر دو ائتلاف اصلی و طرفدارانشان در شبکه‌های اجتماعی و درج‌آگهی در نشریات تخصصی، فضای انتخابات را تا روز 16 تیر گرم نگه داشت.
سرانجام در بعد از ظهر آن روز نتایج انتخابات اعلام شد و تبریک گفتن‌ها شروع شد. همه منتظر بودند که پس از دوره‌ها فترت و نقاهت اتحادیه به خاطر درگیری‌ها و اختلافات بین اعضای هیأت مدیره، شرایط برای کار حرفه‌ای و رفع و رجوع امور چاپخانه‌داران فراهم شود و اتحادیه چاپخانه‌داران در این دوره به جایگاه صنعت چاپ و حل مشکلات صنفی و چانه‌زنی با وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مختلف به سود چاپخانه‌ها گامهایی اساسی بردارد و علاوه بر آن با گسترش آموزش و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای توسعه صنعت چاپ، یاریگر چاپخانه‌ها باشد.


متأسفانه چند روز از این خوشحالی و خوش‌بینی چاپخانه‌داران تهران نگذشته بود که خبرهای ناگوار از اختلاف و دو دستگی به گوش رسید و دو ماه پس از انتخابات هنوز به دلایلی مبهم که هیچ توضیح قانونی درباره آن داده نشده است، جلسات هیأت مدیره تشکیل نشده و کارها به جریان نیفتاده است. حالا صدای اعتراض بعضی از رأی‌دهندگان به این وضعیت شنیده می‌شود.
ماهنامه صنعت چاپ امیدوار است هر چه زودتر این وضعیت براساس رویه‌های قانونی و با احترام به رأی چاپخانه‌داران، به پایانی خوش بیانجامد.

       دو ماه گذشت …
                    دو ماه گذشت …
                                     دو ماه گذشت …

برندگان اتخابات هیأت مدیره اتحادیه چاپخانه‌داران تهران
اعضای جدید هیأت مدیره اتحادیه چاپخانه‌داران تهران مشخص شدند. بابک عابدین با 221 رأی بالاترین تعداد آرا را به دست آورد. به گزارش ماهنامه صنعت چاپ، 434 نفر در این رأی گیری شرکت کردند. اسامی منتخبین انتخابات امروز 16 تیر ماه به شرح زیر اعلام شد:
1- بابک عابدین 221 رأی
2- احمد ابوالحسنی 196 رأی
3- میریونس جعفری اصل 191 رأی
4- سید حسن نجفی 152 رأی
5- سید عطاء… حسینی 146 رأی
6- احمدرضا اعتماد مظاهری 144 رأی
7- سعید حاجیلو 137 رأی
و بازرس اتحادیه امیر شهلایی مقدم با 160 رأی انتخاب شدند.
عکس فوق، لحظه اعلام رأی با حضور همه کاندیداها را نشان می دهد.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here