نمایشگاه روزهای نوآوری هانکلر در ماه فوریه برگزار می‌شود

نمایشگاه دو سالانه روزهای نوآوری هانکلر(Hunkeler Innova Tiondays) با تمرکز بر چاپ دیجیتال و همگرایی کامل در چرخه چاپ در ماه فوریه در شهر لوزرن سوئیس برگزار می‌شود.
این نمایشگاه که در ابتدا به ابتکار هانکلر از تولید کنندگان عمده تجهیزات تکمیلی برای چاپ دیجیتال و شرکت تولیدکنندگان سیستم‌های چاپ دیجیتال برگزار شد، اکنون به یکی از مهم‌ترین و بزرگترین نمایشگاه‌های سیستم‌های کاملاً همگرای چاپ دیجیتال تبدیل شده است.

نمایشگاه امسال از ۲۵ تا ۲۸ ماه فوریه با شعار”موفقیت با استفاده از اتوماسیون” در شهر لوزرن سوئیس با حضور ۱۰۰ شرکت بزرگ و عمده چاپ و عملیات تکمیلی دیجیتال از جمله زیراکس، اچ پی، کانن، کونیکامینولتا، هورایزن، مولر مارتینی، ریکو، زایکن، اپسون، پلار، هایدلبرگ، کونیگ‌اند بائر(ک.ب.ا)، پلاکماتیک و دیگر بازیگران صنعت طراز اول صنعت چاپ برگزار می‌شود.
یکی از کانون‌های تمرکز این نمایشگاه ارائه سیستم‌های گردش کار تمام اتوماتیک و کاملاً همگراست. انتظار می‌رود بیش از ۶ هزار نفر که شامل چاپکاران اسناد اداری و مالی، بروشور، تولیدکنندگان کتاب و چاپکاران تجاری است، از این نمایشگاه بازدید کنند.
شرکت هانکلر، برگزارکننده نمایشگاه می‌گوید خطوط تولیدی مدرن باید دخالت اپراتور را در فرآیند چاپ به حداقل برساند یا آن را حذف کنند تا از این طریق در هزینه‌ها صرفه‌جویی به عمل آمده و سود افزایش پیدا کند. سیستم باید به گونه‌ای باشد که کاغذ سفید وارد و محصول نهایی و کامل چاپی بدون دخالت اپراتور و در چارچوب یک فرآیند تمام اتوماتیک تولید شود.
نمایشگاه هانکلر جدیدترین قابلیلت‌های سیستم تولیدی و تکمیلی چاپ خود را به نام نسل هشتم(۸ Generation)، به نمایش می‌گذارد. این سیستم شامل ماژول انجام عملیات روی کاغذ رول به قطر ۵/۵۷۱ میلی‌متر می‌شود. این ماژول‌ها که از طراحی صنعتی برای کار در تیراژ بالا برخوردارند، قادرند عملیات پرفراژ پانچ تا، پنجره زنی، برش دسته کردن را انجام دهند. این ماژول‌ها قادرند با انواع کاغذهای افست و دیجیتال از جمله کاغذهای پوشش‌دار، کاغذهای سبک و بسیار سنگین کار کنند.
فیلیپ فریتشی مدیر ارتباطات بازاریابی هانکلر می‌گوید: “ماشین جدید ۸ Generation از سیستم‌های کنترل کاملاً متفاوتی در مقایسه با دستگاه‌های قبلی ما برخوردادر است. به همین دلیل دستگاه سریع‌تر و انعطاف‌پذیر است. این بهینه‌سازی، تولید کتاب را در یک جلد بدون تغییر دستی تنظیمات دستگاه امکان‌پذیر می‌کند. دستگاه جدید بیشتر از دستگاه‌های قبلی به یک خط تولید کامل می‌ماند.
در عین حال ریکو از این نمایشگاه به عنوان ویترینی برای نمایش دستگاه چاپ دیجیتال جوهرافشان رول جدید خود استفاده می‌کند که ۷۰۰۰ Ricoh PRo VC نام دارد.
سرعت این دستگاه ۱۲ هزار ورق در ساعت است و از یک سیستم خشک‌کن انحصاری و جدید در ساخت آن استفاده شده است. پوشش مرکب در دستگاه جدید گسترده‌تر است و مشکل تا، چروک افتادن، ترک خوردن و برآمدگی کاغذ درون دستگاه تا حد زیادی رفع شده است.
فریتشی می‌گوید: “من فکر می‌کنم موفقیت رویداد روزهای نوآوری مدیون تمرکز ما بر چاپ دیجیتال با میزان تولید بالا است.
تکنولوژی جوهرافشان امروز توجه همه را به خود جلب کرده است. این تکنولوژی سریع است و کیفیت آن نیز بالا است.
از این ماشین‌ها برای چاپ تجاری می‌توان استفاده کرد و در مقایسه با چاپ افست انعطاف بیشتری دارد. شما در ساعات روز می‌توانید بروشور چاپ کرده و درساعات شب کارهای تبلیغات پستی چاپ کنید.
برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت www.innovationdays.com مراجعه کنید.

ارسال نظرات

پیامتان راوارد نمایدد
لطفا نامتان را اینجا وارد نمایید