ویرایش جدید استاندارد + G7 به بازار عرضه شدویرایش جدید استاندارد +G7 با قابلیت‌های کالیبراسیون پیشرفته و الگوریتم‌های درستی سنجی (Verification) برای فن‌آوری‌های جدید به بازار عرضه شده است. ویرایش جدید علاوه بر حفظ قابلیت‌های آشنا و پیشین، ظاهر و حس‌وحال استاندارد G7 را کماکان در خود دارد.
انجمن Printing United Alliance که جمعی از بزرگ‌ترین سازندگان و چاپخانه‌داران منطقه آمریکای شمالی عضو آن هستند در ۲۱ ژانویه خبر ارائه و ویرایش جدید G7 با عنوان +G7 را اعلام کرد. در ویرایش جدید، فرایند کالیبراسیون کاملاً دگرگون و بهینه شده است.
ویرایش جدید حاصل ۱۹ سال کار مداوم و سه سال فعالیت‌های فشرده R&D است. این استاندارد با کلیه فرایندهای چاپی سازگار است و در ویرایش جدید تنظیم میزان خاکستری (Gray Balance) با دقت بیشتری انجام می‌شود. تونالیته بهینه‌ شده و در مجموع فرایند چاپ در وضعیت‌های غیرمعمول بهتر انجام می‌شود. این استاندارد اکنون برای انواع مدیا، کاغذ، مقوا، فیلم، بیلبورد، پارچه و در کلیه شرایط خروجی کاربرد دارد. با استفاده از این استاندارد می‌توان فرایند تطبیق رنگ برای بسته‌بندی، کتاب و نشریه، بیلبورد و پوسترهای فرمت‌عریض را هم‌زمان انجام داد و در عین حال با سیستم گردش‌کار مورداستفاده چاپکار نیز این استاندارد کاملاً هماهنگ است.

مزایای +G7 عبارتند از:
– تنظیم بهتر Gray Balance در انواع سیستم‌های چاپی از جمله چاپ پارچه، افست‌رول، چاپ روزنامه و چاپ جوهرافشان، با حفظ شباهت‌های بصری استاندارد GRACOL
– دستیابی به رنگ‌های بسیار صاف و یکدست و اشباع‌شده در چاپ جوهرافشان یا دنیسته بالا
– استفاده از روش کالریمتری SCCA برای دستیابی به میزان بهینه سطح خاکستری خنثی روی سطوح چاپ‌پذیر
– دستیابی به پروفایل ICC دقیق و تصاویر بسیار زنده روی سیستم‌های کالیبره‌شده بدون نیاز به مدیریت رنگ
– انجمن Printer United Alliance مجموعه ای از کلاس‌های آموزشی در زمینه +G7 برگزار می‎‌کند. علاقمندان می‌توانند با ورود به وب‌سایت https://Technicalseaies.printing.org/ برای حضور در این جلسات ثبت‌نام کنند. برای اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید به سایت www.printing.org/g7plus مراجعه کنید.

ارسال نظرات

پیامتان راوارد نمایدد
لطفا نامتان را اینجا وارد نمایید