به مناسبت هفتادمین سال فعالیت اشتال ۲۵ هزار یورو تخفیف می‌دهد!

 

 

شرکت اشتال (Stahlfolder) از بزرگ‌ترین سازندگان دستگاه‌های تاکن در جهان به مناسبت هفتادمین سال تأسیس این شرکت به خریداران دستگاه تاکنی چهارونیم ورقی ۲۵ هزار یورو تخفیف می‌دهد.
دستگاه تاکن KH 82 اشتال در فرمت ۷۰×۱۰۰ سانتی‌متر به صورت کاملاً اتوماتیک کار می‌کند.
دستگاه تاکن اشتال مجهز به تخته بلند و میز هوا است. این تاکن از سیستم‌ لمسی برای کنترل عملیات تا، بهره می‌برد. در صورت خرید تاکن KH 82، شرکت هایدلبرگ از سه نماینده شرکت خریدار دعوت می‌کند تا مراحل ساخت تاکن را از نزدیک در آلمان ببینند. در این برنامه علاوه‌بر بازدید از کارخانه، سمیناری درباره قابلیت تاکنی و همچنین برنامه‌های جانبی دیگر نیز برگزار می‌شود.
ماشین KH 82 / TH در سال ۲۰۱۶ عرضه شد و برای تاکردن از روش انحصاری هایدلبرگ که به آن Shingled Folding می‌گویند، استفاده می‌کند. در این روش به جای اینکه ورق‌ها تک‌تک و با فاصله به طرف شانه بروند، به‌صورت بدون فاصله و لب‌پوشانی حرکت می‌کنند. به‌طوری که در همان زمانی که سه ورق به تاکن‌های معمولی تعذیه می‌شود، در این تاکن جدید ۵ ورق تا می‌شود. و از این طریق عملیات تا، سریعتر انجام می‌شود.
در روش معمولی ۹۱۰۰ ورق در ساعت تا می‌شود در صورتیکه در روش پیوسته، سرعت تا ۱۶ هزار ورق در ساعت افزایش پیدا می‌کند. دستگاه KH 82 برای اولین بار در دروپای ۲۰۰۸ معرفی شد و در حال حاضر ۴۰۰ یونیت از این دستگاه در سراسر جهان نصب شده است.

 

ارسال نظرات

پیامتان راوارد نمایدد
لطفا نامتان را اینجا وارد نمایید