سینا کارت به شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران واگذار شد

0
113

افزایش ۱۰۰ درصدی ظرفیت تولید کارت های هوشمند در شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران

مهران رنجبر، معاون برنامه‌ریزی، تولید و فنی شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران از افزایش ظرفیت تولید این شرکت با خرید و جانمایی دستگاه‌های شرکت سینا کارت خبر داد و گفت: با توسعه خطوط و جانمایی دستگاه‌های جدید شاهد افزایش ۱۰۰ درصدی ظرفیت تولید خواهیم بود..

به گزارش روابط عمومی شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران، مهران رنجبر با بیان اینکه شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران از مهم‌ترین و برترین شرکت‌های کشور در زمینه تولید انواع کارت‌های ساده و هوشمند از جمله کارت‌های پرسنلی، کارت بانکی، کارت سوخت است گفت: در حال حاضر واحد تولید کارت این شرکت در زمینه طراحی، چاپ و تولید انواع کارت‌ خدمات مختلفی به بانک‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی ارائه می‌دهد..

وی افزود: علیرغم اینکه در یکی دو سال اخیر شرکت با مشکلات و تنگناهایی مواجه بوده، خوشبختانه از بهار سال گذشته و با اتحاذ، تدابیر و سیاست‌های جدید و شناسایی ظرفیت‌های بالقوه تولیدی شرکت، شاهد شکوفایی و رشد قابل توجهی در تولید شرکت بوده‌ایم به طوری که شرکت چاپ و نشر بانک ملی وارد فاز توسعه ای نیز شده است..

رنجبر با اشاره به خرید دستگاه‌های شرکت سینا کارت ادامه داد: یکی از اقداماتی که در حوزه توسعه شرکت انجام شده، خرید دستگاه‌های شرکت سینا کارت بوده است، که به شرکت چاپ و نشر بانک ملی منتقل شده است..

وی اضافه کرد: الزامات فنی، مهندسی مانند زیرسازی، برق، هوای فشرده و … انجام شده و تا چند روز آینده دستگاه‌ها، جانمایی و راه‌اندازی خواهند شد..

معاون برنامه‌ریزی، تولید و فنی شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران با بیان اینکه دستگاه‌های جدید موجب افزایش ظرفیت تولید تا دو برابر سقف کنونی خواهد شد، ادامه داد: علاوه بر این امکان تولید همزمان متریال‌های مختلف مانند پی وی سی و پلی کربنات نیز بوجود خواهد آمد.

رنجبر در پایان یادآورشد: اشتغالزایی و صرفه جویی در هزینه‌های زیرساخت با استقرار دستگاه‌های دارای توان تولیدی مناسب یکی دیگر از مزیت‌های توسعه شرکت است

ارسال نظرات

پیامتان راوارد نمایدد
لطفا نامتان را اینجا وارد نمایید